05-332 Julianów 14, gmina Siennica, powiat Mińsk Mazowiecki
 
Zagroda edukacyjna booking.com Hity Turystyki Wiejskiej
Nasz cel:  Uczynić każdy pobyt w Julianówce niezapomnianym.
                                                                                                                          
 
Serdecznie witamy w Mazowieckim Siole Julianówka położonym wśród lasów i łąk.

Zapraszamy na Biesiadną Polanę – pięknie zagospodarowany teren na skraju lasu, na którym znajdują się altany chroniące od deszczu i spiekoty, duże grillowisko, bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz zaplecze sanitarne.

Jest też wielofunkcyjna Stodoła Babci Julci - może służyć jako miejsce szkoleń i przeróżnych imprez (w tym WESEL!) a dla chętnych - jest tu możliwe......... spanie na sianie lub ......na polówkach wojskowych.
 
Niebawem zaprosimy na noclegi do Mazowieckich Chat.

Oferujemy zabawy integracyjne dla grup dzieci i młodzieży, spotkania z okazji uroczystości rodzinnych i towarzyskich, warsztaty integracyjne dla firm. Zimą proponujemy kuligi.
Każda impreza to wypoczynek na łonie natury, możliwość degustacji regionalnych produktów i potraw. Zapewniamy też tradycyjne wiejskie atrakcje – przejażdżki konno lub wozem drabiniastym  oraz spotkania z artystami i twórcami ludowymi.

Każdego z Państwa postaramy się zadowolić, zapewniając doskonałe przygotowaną  imprezy, troskę o oprawę plastyczną poszczególnych uroczystości oraz obsługę na najwyższym poziomie.
Zapewniamy niepowtarzalną atmosferę w miejscu zlokalizowanym w obrębie Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu w malowniczym terenie pośród dzikiej przyrody.

Serdecznie zapraszamy!
                                                                          
Przyjedź, zapewniamy- wrócisz!

pobierz video jako plik.wmv

rok kolberga