05-332 Julianów 14, gmina Siennica, powiat Mińsk Mazowiecki
 
Zagroda edukacyjna booking.com Hity Turystyki Wiejskiej
NINIEJSZE PROGRAMY MOGĄ BYĆ REALIZOWANE W KAŻDEJ GRUPIE WIEKOWEJ. 

Zachęcamy też do zapoznania się z ofertami dla przedszkoli i szkół podstawowych oraz szkół ponad gimnazjalnych, które możemy zrealizować z dziećmi w każdym wieku.
"Na ludowa nutę - śladami Oskara Kolberga"

Celem zajęć jest przybliżenie historii Mazowsza, jego kultury i tradycji a także poznanie postaci Oskara Kolberga i jego działalności. Chcemy by uczniowie zainteresowali się własnych regionem i samodzielnie pogłębiali o nim wiedzę. Uczestnicy spędzają czas w wiejskim klimacie, zajęcia odbywają się m.in. w Stodole babci Julci stanowiącej mini-skansen. 

czytaj więcej...
"Savoir - vivre w praktyce"

Program obejmuje zajęcia teoretyczne i działania praktyczne. Ich celem jest zdobywanie nowych umiejętności, ćwiczenie właściwych postaw i zachowań, panowania nad emocjami.

czytaj więcej...
"Poloneza czas zacząć"

Program obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne. Ich celem jest poznanie historii tańców narodowych, nauka poloneza jako przygotowanie do balu gimnazjalnego, wspólna zabawa, integracja grupy.
Zapraszamy młodzież do odbywania warsztatów w Mazowieckim Siole Julianówka w atmosferze sielskości mazowieckiej wsi, lasów i łąk, którymi otoczona jest nasza Biesiadna Polana. Zajęcia prowadza artyście Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka".

czytaj więcej...
"Ludowe instrumenty muzyczne"

Celem zajęć jest zapoznanie uczestników z muzyką Mazowsza, jego kulturą i tradycją a także poznanie różnorodnych ludowych instrumentów muzycznych z różnych stron Polski i świata. Chcemy by uczniowie zainteresowali się muzyką folk i samodzielnie pogłębiali o niej wiedzy. Uczestniczy spędzają czas w wiejskim klimacie, zajęcia odbywają się m.in. w Stodole Babci Julci stanowiącej mini-skansen.

"Julianowskie szaleństwa"

Zapraszamy do odbycia zajęć rekreacyjno-sportowych w Mazowieckim Siole Julianówka, położonym w otoczeniu lasów i nieskażonej przyrody Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Ich celem jest aktywny wypoczynek, wspólna zabawa, rywalizacja a także integracja grupy. Pobyt w Julianówce to czas spędzony w wiejskim klimacie na bezpiecznym, ogrodzonym terenie.

czytaj więcej...
rok kolberga