05-332 Julianów 14, gmina Siennica, powiat Mińsk Mazowiecki
 
Zagroda edukacyjna booking.com Hity Turystyki Wiejskiej

Mariola Kowalska
Mariola Kowalska - kluczową osobą Mazowieckiego Sioła Julianówka

Manager z doświadczeniem w koncernach międzynarodowych takich jak Avon Cosmetics, Benckiser, Kraft Jacobs Suchard Poland (obecnie Kraft Foods Polska) m.in. jako:
• Regionalny Manager ds. Kontroli Linii Produktu Wyrobów Niekosmetycznych na Europe
• Regionalny Kierownik ds. Kontroli Linii Produktu na Europę Centralno-Wschodnia
• CIS & Baltic Sourcing Supervisor

Zajmowała się zarządzaniem marketingowym i operacjami marketingowymi, zarządzaniem łańcuchem dostaw - zakupy, zaopatrywanie; planowaniem produkcji, ustanawianiem nowych procesów i procedur na szczeblu regionalnym, działalnością PR w zakresie organizacji konferencji i eventów, lobbingu, komunikacji wewnętrznej. Ma duże doświadczenie w
tworzeniu i organizacji nowych  firm  oraz opracowywaniu nowych strategii działania firm .

Była doradcą biznesowym dla Centrali Oriflame w Brukseli, pracowała dla Agencji Artystycznej (fonograficznej) MTJ w ramach PRO-BONO Business Consulting. W okresie pracy w MTJ - zrealizowała kilka ważnych projektów z Państwowym Ludowym Zespołem Pieśni i Tańca Mazowsze.

Była pilotem wycieczek zagranicznych wyjazdowych i przyjazdowych (współpraca z biurami podróży: Juventur,  Pegrotour, Kalinka, Air Tour) a także współwłaścicielką biura turystyczno-wizowego PROMAX.

Przed laty była drużynową a później komendantką szczepu w ZHP na warszawskiej Pradze Północ.

Prywatnie interesuje się  etnografią, folklorem a w szczególności kulturą i tradycją ludową Mazowsza, polityką, lubi podróże, muzykę, taniec i dobrą książkę (beletrystyka, sensacja, przygoda).
rok kolberga