05-332 Julianów 14, gmina Siennica, powiat Mińsk Mazowiecki
 
Zagroda edukacyjna booking.com Hity Turystyki Wiejskiej
Gala "Eko-  Inspiracje 2014"

W dniu 3 grudnia 2014 w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, odbyła się gala finałowa tegorocznego plebiscytu "EKO - INSPIRACJA 2014".
Na tej ważnej imprezie nie zabrakło Julianówki- zajęliśmy drugie miejsce w głosowaniu internautów w kategorii firma. Na galę przybyli goście z całej Polski - przedstawiciele firm i miast rywalizujących w plebiscycie a także sponsorów i partnerów projektu. 
Na początku odbył się interesujący panel dyskusyjny - "Kurs na innowacyjność szansą dla zrównoważonego rozwoju". 
Następnie zwycięzcom poszczególnych kategorii wręczone zostały statuetki "Eko - Inspiracji 2014". 
Później nastąpiła część nieoficjalna - był poczęstunek, sesje fotograficzne, nawiązywanie kontaktów biznesowych. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sympatykom, którzy oddali głosy na Julianówkę. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Szanowni Goście i Sympatycy Julianówki! 

Z dniem 3 listopada 2014 ruszyła II edycja plebiscytu "Eko-inspiracje 2014". Do 27 listopada potrwa głosowanie on-line na stronie internetowej. Dla głosujących internautów organizator przygotował szereg ciekawych nagród. W dniach 17-21 swoje głosy oddadzą przedstawiciele Rady Plebiscytu (Redakcja, Mecenasi i Partnerzy programu "Odpowiedzialnie z naturą"). Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się 3 grudnia w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. 

Zapraszamy to odwiedzania strony internetowej plebiscytu z informacjami o nas:
W 2013 roku Julianówka została laureatem głosowania internautów w kategorii Firma Ekologiczna. Jeśli Waszym zdaniem zasługujemy na "powtórkę z rozrywki" i kolejne przyznanie tego tytułu zachęcamy do głosowania na stornie http://firma2014.ekorynek.com/
rok kolberga