Babcine Smaki wróciły!

Strona główna > Aktualności > Babcine Smaki wróciły 

W sezonie letnim ponownie zapraszamy na pyszne, trzydaniowe obiady w Chacie Babci Julci.

Babcine Smaki to nasza propozycja dla rodzin, par, przyjaciół, którzy chcą spędzić czas na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury i zwierząt. Z dala od smogu i miejskiego zgiełku nakarmimy Was do syta!

W Chacie Babci Julci w wybrane dni częstujemy tradycyjnym menu kuchni polskiej, dzięki któremu można sobie przypomnieć smaki podawanych przez prababcie i babcie obiadów.

Zawsze przygotowujemy dla Was zupę oraz drugie danie. Na zapojkę podajemy pyszne, domowe kompoty.

Dla dzieci przygotowaliśmy wyjątkowy kącik zabaw oraz zewnętrzny plac zabaw, w którym oczekiwanie na posiłek mija zdecydowanie za szybko. Najmłodsi mogą poprosić u nas o pół porcji obiadowej. Konkretne terminy organizowanych przez nas obiadów oraz szczegółowe menu opisujemy zawsze na naszym profilu na Facebooku. Obserwuj więc nas w tym medium jeśli chcesz być na bieżąco.

Koszt dwudaniowego obiadu to 30 zł od osoby dorosłej i 15 zł od dziecka.

Tylko UWAGA: Terminy Babcinych Smaków ogłaszamy na Facebooku. W tych dniach obowiązują rezerwacje pod numerem: +48603070787.

Przed lub po obiadku można skorzystać z dodatkowych atrakcji, które czekają na Was w Julianówce. Możemy dla Was przygotować przejażdżkę wozem konnym lub zaprowadzić Was do naszego miniZOO byście poznali nasze kucyki, kozy i króliki. Dajcie nam znać, co interesuje Was najbardziej – chętnie opowiemy o szczegółach. Pamiętajcie też, że będziecie na wsi – jeśli pogoda jest w kratkę mile widziane są u nas kalosze :-).