Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz zorganizować zabawę Sylwestrową dla siebie i przyjaciół to dobrze trafiłeś. W tym roku oddajemy do dyspozycji naszych gości świeżo wyremontowaną, ocieploną, przytulną Chatę Babci Julci. To właśnie w niej, w ostatnim dniu w roku, rozpalimy kominek byście mogli doskonale się bawić przy blasku tańczących płomieni, delektując się swojskimi potrawami przygotowanymi przez nasze kucharki.
Trzeba przyznać, że nasza tegoroczna oferta jest wyjątkowa, bo w Sylwestrową noc oddajemy Chatę Babci Julci na wyłączność jednej, większej grupie. Będzie więc kameralnie i wygodnie, a przy tym nie zabraknie miejsca do tańca ;-).
O szczegóły naszej oferty można pytać mailowo: biuro@julianowka.com.pl lub telefonicznie: +48603070787. 
PS. Znajdujemy się w tak bardzo wyjątkowej okolicy, że… na Sylwestrze w Julianówce poczujecie się jak w górach. Nasz teren otoczony jest pięknym lasem, w którym skryte są Góry Łańcuchowe. U ich podnóża możemy Wam zorganizować kulig konny, mamy też worki z sianem do zjazdów i dobrej zabawy. Nie trzeba więc jechać 7h, by poczuć smak zimy i spędzić Sylwestra w pięknych okolicznościach przyrody. My jesteśmy zaledwie 50 km od Warszawy i 7 km od Mińska Mazowieckiego.