Goście indywidualni

Odpoczynek na wsi

do nas miło jest przyjechać na kilka godzin, dni a nawet tygodni!


Noclegi

Przygotowaliśmy dla Was 4 sześcioosobowe, drewniane domki. Znajdują się w strefie offline, tuż pod lasem, dzięki czemu zapewniają wspaniały odpoczynek w minimalistycznym stylu.


Babcine Smaki czyli tradycyjne posiłki

Zapraszamy na pyszne, dwudniowe, tradycyjne obiady w Chacie Babci Julci. Nakarmimy Was do syta, przypomnimy Wam smaki dzieciństwa i jeszcze napoimy domowym kompotem.


Ogniska i grille

Chcesz spotkać się z przyjaciółmi i rodziną zupełnie swobodnie, a jednak w atrakcyjnej formie? U nas połączysz przyjemne z pożytecznym organizując grilla lub ognisko. Wszystko przygotujemy, a jak trzeba to nawet muzykę do przyśpiewek zorganizujemy.


Wizyty w mini ZOO

Mieszkają u nas zwierzątka miniaturki uwielbiające wizyty gości. Króliki, które można obserwować przez otwarte drzwi klatek i głaskać do woli, owcza rodzina z maluszkami, które przyszły na świat w kwietniu br., kucyki, które uwielbiają by je muskać. Wszystkie one będą zadowolone na Twój widok. Wizyty w zagrodach zwierząt z udziałem ich opiekuna są odpłatne (patrz cennik) i konieczne jest wcześniejsze umówienie się. Można też samodzielnie obserwować zwierzaczki na odległość, przez ogrodzenie.

Dla dzieci młodszych możliwa też przejażdżka na kucyku. Obowiązują zapisy.


Zimowe kuligi

Las pokryty białym puchem, świeże powietrze, konie pędzące z saniami oraz sankami. Jakby tego było mało, głośno się śmiejąc, zjeżdżamy z górek na workach z sianem i rozgrzewamy się przy ognisku.


Poznaj ogólny cennik naszych atrakcji


Zdrowie i uroda

2-dniowe turnusy – oczyszczanie organizmu


ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWE 2-DNIOWE TURNUSY OCZYSZCZAJĄCE

Podczas dwudniowego pobytu w Julianówce rozpoczniesz swoją drogę do idealnej sylwetki za pomocą programu oczyszczającego na poziomie komórkowym! Jedynego na rynku! Dziewięciodniowy program Clean 9 sprawi, że poczujesz ogromny przypływ energii i dobrego nastroju a także poprawi Twój wygląd (widoczna zmiana sylwetki i cery) i samopoczucie. Aby ułatwić Ci przejście przez cały program i uzyskanie maksimum efektów, pierwsze dwa dni, te najtrudniejsze, odbędziesz pod okiem specjalistów, którzy zadbają o prawidłowy przebieg procesu oczyszczania. Kolejne dni programu z łatwością zrealizujesz w domu, dzięki produktom i wiedzy, którą uzyskasz w Julianówce. Forever Clean 9 to opracowany przez specjalistów program stworzony po to, by pomóc oczyścić organizm z zalegających produktów przemiany materii i toksyn, aby efektywniej przyswajał substancje odżywcze i prawidłowo funkcjonował. To pierwszy krok do wypracowania trwałych nawyków umożliwiających stałą kontrolę wagi i zdrowszy styl życia. Jak działa program Clean9? – Oczyszcza organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii – Poprawia metabolizm, utrzymuje równowagę odżywczą komórek, zmniejsza obciążenie wątroby i poprawia zdolność metabolizowania tłuszczu – Poprawia kondycję i wygląd skóry i niweluje cellulit – Powoduje ubytek wagi od 3 do 6 kg, umożliwia uniknięcie efektu jo-jo – Pomaga „rzeźbić” sylwetkę Dla lepszych efektów otrzymasz maksimum wsparcia: – zajęcia pilates, aerobic, zumba – zajęcia nordic walking – warsztaty kosmetyczne – warsztaty z zakresu prawidłowego odżywania i suplementacji – masaże relaksujące i odchudzające Przyjedź – zapewniamy – wrócisz!


W swojej ofercie posiadamy także inne pakiety atrakcji