Zaplecze

Chata Babci Julci

Nasza Chata Babci Julci uwielbia od gości „pękać w szwach”. Przyjedź i przekonaj się sam dlaczego jest taka wyjątkowa.

Biesiadna Polana

Na Biesiadnej Polanie rodziny i przyjaciele mogą cieszyć się wspólnym czasem w otoczeniu przyrody, organizując pikniki pod chmurką.

Kamienne Grillowisko

Nasze Kamienne Grillowisko zapewnia idealne warunki do przygotowania pysznych potraw na ogniu, sprawiając, że każdy posiłek nabiera wyjątkowego smaku i aromatu.

Sauna Fińska

W naszej Saunie Fińskiej znajdziesz ukojenie dla ciała i umysłu, zapewniając sobie prawdziwy relaks podczas pobytu w Julianówce.

Mini ZOO

Zwiedź nasze Mini ZOO, gdzie możesz spotkać urocze zwierzęta i ciekawie spędzić czas. Twoje dzieci będą zachwycone!

Basen (latem)

Latem zapraszamy do korzystania z naszego basenu, gdzie możesz ochłodzić się w wodzie, cieszyć się relaksem i radosnymi chwilami.

Siłownia open air

Wspaniałą alternatywą dla zatłoczonych miejskich klubów niewątpliwie będzie nasza plenerowa siłownia. Miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy do zażywania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Plac Zabaw

Nasz Plac Zabaw to idealne miejsce dla najmłodszych – mogą się swobodnie bawić i miło spędzać czas, w zasięgu wzroku w trakcie Twojego odpoczynku.

Miejsce na ognisko

Wieczorem zapraszamy na ognisko w atmosferze wiejsko – leśnych wieczorów. Czy jest coś przyjemniejszego niż spędzenie czasu pod gwiazdami przy cieple trzaskającego drewna?

Kiedy nas odwiedzić?

Każdy dzień tygodnia jest ekscytujący w Julianówce!

Sprawdź nasze aktualności i dowiedz się jakie aktualnie wydarzenia odbywają się w naszej Julianówce!