Imprezy okolicznościowe

Przyjęcia okolicznościowe

organizujemy spotkania w wyjątkowo pięknych okolicznościach


Chrzciny

Potrafimy uradować Rodziców przejmując organizację cudownego spotkania dla rodziny i przyjaciół po Chrzcie ich dziecka. Mamy pyszną kuchnię, teren zachęcający do spacerów i atrakcje dla dzieci na każdą pogodę.


Komunie

Stawiamy kropeczkę nad „i” w dniu przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej przez dzieci organizując niezapomniane spotkanie rodzinne. Oferujemy ciekawe menu w kilku wariantach, piękne otoczenie i wiele atrakcji dla małych gości.


Wieczory panieńskie i kawalerskie

Potrafimy przygotować podstawę do absolutnie niepowtarzalnych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Nasz poczęstunek zasmakuje każdemu, a Julianówkowa polana jest genialna na pamiątkowe sesje zdjęciowe. 


Wesela

Organizujemy kameralne wesela w sielskim, folkowym klimacie. Potrafimy połączyć elegancję z niezwykłą swobodą. Mamy ciekawe menu do wyboru, miejsca noclegowe dla gości oraz atrakcje dla dzieci. 


Urodziny i rocznice

Cieszymy się, gdy możemy z Tobą świętować każdą okazję, która jest dla Ciebie ważna. Potrafimy podchodzić elastycznie do organizacji różnych spotkań, gdy tylko powiesz nam, na czym Ci zależy. Imprezy i bale dla dzieci

Dzieci są najliczniejszą grupą naszych gości. Znamy je i lubimy więc chętnie organizujemy dla nich wyjątkowe bale, imprezy oraz animacje.


Poznaj ogólny cennik naszych atrakcji