Oferta dla gości indywidualnych

Mamy niepowtarzalną na Mazowszu lokalizację, a naszą Julianówkę wyposażyliśmy w całoroczną infrastrukturę i ciekawe atrakcje. Sprawdź je osobiście.

 

Przyjęcia okolicznościowe

organizujemy spotkania w wyjątkowo pięknych okolicznościach

 

Chrzciny

Potrafimy uradować Rodziców przejmując organizację cudownego spotkania dla rodziny i przyjaciół po Chrzcie ich dziecka. Mamy pyszną kuchnię, teren zachęcający do spacerów i atrakcje dla dzieci na każą pogodę. 

Komunie

Stawiamy kropeczkę nad „i” w dniu przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej przez dzieci organizując niezapomniane spotkanie rodzinne. Oferujemy ciekawe menu w kilku wariantach, piękne otoczenie i wiele atrakcji dla małych gości.

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Potrafimy przygotować podstawę do absolutnie niepowtarzalnych wieczorów panieńskich i kawalerskich. Nasz poczęstunek zasmakuje każdemu, a Julianówkowa polana jest genialna na pamiątkowe sesje zdjęciowe. 

Wesela

Organizujemy kameralne wesela w sielskim, folkowym klimacie. Potrafimy połączyć elegancję z niezwykłą swobodą. Mamy ciekawe menu do wyboru, miejsca noclegowe dla gości oraz atrakcje dla dzieci. 

Urodziny i rocznice

Cieszymy się, gdy możemy z Tobą świętować każdą okazję, która jest dla Ciebie ważna. Potrafimy podchodzić elastycznie do organizacji różnych spotkań, gdy tylko powiesz nam, na czym Ci zależy. 

Imprezy i bale dla dzieci

Dzieci są najliczniejszą grupą naszych gości. Znamy je i lubimy więc chętnie organizujemy dla nich wyjątkowe  bale
i imprezy oraz animacje. 

Odpoczynek na wsi

do nas miło jest przyjechać na kilka godzin, dni a nawet tygdodni 
Noclegi

Przygotowaliśmy dla Was 4 sześcioosobowe, drewniane domki. Znajdują się w strefie offline, tuż pod lasem, dzięki czemu zapewniają wspaniały odpoczynek w minimalistycznym stylu.  

Babcine Smaki czyli tradycyjne obiady

Zapraszamy na pyszne, trzydaniowe, tradycyjne obiady w Chacie Babci Julci. Nakarmimy Was do syta, przypomnimy Wam smaki dzieciństwa i jeszcze napoimy domowym kompotem. 

Ogniska i grille

Chcesz spotkać się z przyjaciółmi i rodziną  zupełnie swobodnie, a jednak w atrakcyjnej formie? U nas połączysz przyjemne z pożytecznym organizując grilla lub ognisko. Wszystko przygotujemy, a jak trzeba to nawet muzykę
do przyśpiewek zorganizujemy. 

Wizyty w mini ZOO

Mieszka u nas sporo uwielbiających pieszczoty zwierząt. Przyjedź na przejażdżki kucem, karmienie kóz oraz owiec, podziwianie czarnego barana, głaskanie królików i świnek morskich. Będą zadowolone na Twój widok. Koszt wizyty
w mini ZOO wynosi 10 pln od osoby. Pamiętaj tylko, że konieczne jest wcześniejsze umówienie się na wizytę. 

Zimowe i letnie pobyty dzienne

Dla dzieci w wielu szkolnym co roku organizujemy ciekawe atrakcje na ferie i wakacje na kształt półkolonii. Wystarczy rano przywieźć do nas dziecko i odebrać je po pracy, by spędziło cudowne dni na wsi. 

Zimowe kuligi

Las pokryty białym puchem, świeże powietrze, konie pędzące z saniami oraz sankami.  Jakby tego było mało, głośno się śmiejąc, zjeżdżamy z górek na workach z sianem i rozgrzewamy się przy ognisku.

Poznaj ogólny cennik naszych atrakcji

Zdrowie i uroda

2-dniowe turnusy – oczyszczanie organizmu
ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWE 2-DNIOWE TURNUSY OCZYSZCZAJĄCE

 Podczas dwudniowego pobytu w Julianówce rozpoczniesz swoją drogę do idealnej sylwetki za pomocą programu oczyszczającego na poziomie komórkowym! Jedynego na rynku! Dziewięciodniowy program Clean 9 sprawi, że poczujesz ogromny przypływ energii i dobrego nastroju a także poprawi Twój wygląd (widoczna zmiana sylwetki i cery) i samopoczucie. Aby ułatwić Ci przejście przez cały program i uzyskanie maksimum efektów, pierwsze dwa dni, te najtrudniejsze, odbędziesz pod okiem specjalistów, którzy zadbają o prawidłowy przebieg procesu oczyszczania. Kolejne dni programu z łatwością zrealizujesz w domu, dzięki produktom i wiedzy, którą uzyskasz w Julianówce. Forever Clean 9 to opracowany przez specjalistów program stworzony po to, by pomóc oczyścić organizm z zalegających produktów przemiany materii i toksyn, aby efektywniej przyswajał substancje odżywcze i prawidłowo funkcjonował. To pierwszy krok do wypracowania trwałych nawyków umożliwiających stałą kontrolę wagi i zdrowszy styl życia. Jak działa program Clean9? – Oczyszcza organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii – Poprawia metabolizm, utrzymuje równowagę odżywczą komórek, zmniejsza obciążenie wątroby i poprawia zdolność metabolizowania tłuszczu – Poprawia kondycję i wygląd skóry i niweluje cellulit – Powoduje ubytek wagi od 3 do 6 kg, umożliwia uniknięcie efektu jo-jo – Pomaga „rzeźbić” sylwetkę Dla lepszych efektów otrzymasz maksimum wsparcia: – zajęcia pilates, aerobic, zumba – zajęcia nordic walking – warsztaty kosmetyczne – warsztaty z zakresu prawidłowego odżywania i suplementacji – masaże relaksujące i odchudzające Przyjedź – zapewniamy – wrócisz!